Masáž pro zmírnění těhotenských obtíží

I v těhotenství si můžete dopřát blahodárné účinky masáže. Masáž pro těhotné slouží ke zmírnění těhotenských obtíží - zvláště bolestí zad - a k celkové pohodě, příznivě působí na zdraví budoucí maminky i plodu.

Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů, zejména v namáhané oblasti zad. Snižuje stres a napětí a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti.

Rostoucí bříško ovlivňuje držení těla, zvětšuje se bederní lordóza, tedy se více prohýbáme v "kříži" a také se zvětšuje hrudní kyfóza, čili se více hrbíme. Svaly se dostávají do jiných poloh než byly dlouhodobě zvyklé, jsou více namáhané a to se může projevovat bolestmi zad. Masáž Vám pomůže zmírnit bolesti, uvolnit ztuhlé svalstvo.

V těhotenství doporučujeme hlavně masáž šíje a hrudní části páteře a také masáž nohou.

tehotenska_masaz_studio_quatro_kyjov_plaz   tehotenska_masaz_studio_quatro_kyjov_boticky   tehotenska_masaz_studio_quatro_kyjov_plaz_zena 

Objednávkový formulář

Zde si můžete předběžně rezervovat termín Vaší návštěv v našem wellness studiu. Prosím vyplňte Vaše jméno, telefonní číslo a e-mail abychom Vás mohli kontaktovat a potvrdit Vámi zvolený termín, nebo společnými silami najít termín náhradní. Předem děkujeme za správné vyplnění a odeslání Vašeho požadavku...