Relaxační SPA masáž

Působení relaxační masáže

Při této proceduře dochází k maximálnímu uvolnění celého těla a to doslova od paty až k hlavě. Masáž povzbuzuje krevní a lymfatický systém, přičemž dochází k vylučování toxinů a regeneraci svalů. Masáž zbavuje celkového napětí a stresu.

Tento „SEN“ začíná aroma koupelí nohou, následným peelingem a zábalem chodidel. Následuje relaxační aroma masáž zad a šíje, která slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. V dnešní době, kdy většina z nás má sedavé zaměstnání, se stává, že záda trpí nedostatkem pohybu a svaly ztrácejí napětí a zakrňují. Výsledkem pak jsou bolesti zad, krční páteře a omezení pohybové činnosti.

Také stres a pocity úzkosti či strach vedou k napnutí a zatuhnutí svalů především zad a šíje. Masáž nám tak pomůže k jejich uvolnění, prokrvení a zmírní tím jejich bolestivost.

Vrcholným zážitkem je indická antistresová masáž hlavy – tato jedinečná masáž pomocí velmi efektivních hmatů uvolňuje stres a napětí. Budete mít najednou pocit naprostého uvolnění a jako ve snu se odpoutáte od reality. Masáž rovněž pomáhá při bolestech hlavy a očního napětí. Při jejím pravidelném opakování dochází ke zlepšení zdraví pokožky na temenu hlavy a růstu zdravých a krásných vlasů.

 

Účinky relaxační spa masáže

celkové a cílené uvolnění svalstva
rozptýlení toxických látek z napjatých zauzlených svalů
povolení svalstva vlasové pokožky hlavy
zlepšení cirkulace krve
stimulace a zlepšení oběhového a lymfatického systému
znovuobnovení kloubní pohyblivosti krku a ramen
povzbuzení růstu vlasů
pomoc při zmírnění očního napětí a tenzních bolestech hlavy
vynikající prostředek při ošetření poruchy spánku a nespavosti
zlepšení koncentrace
úleva od stresu

relaxacni_spa_masaz_studio_quatro_kyjov_masaz   relaxacni_spa_masaz_studio_quatro_kyjov_koupel   relaxacni_spa_masaz_studio_quatro_kyjov_masaz_hlavy

Objednávkový formulář

Zde si můžete předběžně rezervovat termín Vaší návštěv v našem wellness studiu. Prosím vyplňte Vaše jméno, telefonní číslo a e-mail abychom Vás mohli kontaktovat a potvrdit Vámi zvolený termín, nebo společnými silami najít termín náhradní. Předem děkujeme za správné vyplnění a odeslání Vašeho požadavku...