Parní bylinná lázeň BAOBAB

Jedná se o relaxační a rehabilitační proceduru založenou na principu napařování při použití bylin. Při prohřátí organizmu dochází k zvýšenému vstřebávání účinků bylin po celém těle, což prohlubuje uvolnění a čištění organizmu.

Tato relaxační metoda se s úspěchem využívá nejen k celkovému uvolnění, redukci hladiny stresových hormonů a navození pocitu celkové harmonie, ale také k odstranění únavy, zmírnění bolesti pohybového aparátu, odstranění křečí a prohřátí celého organismu. Současně pomáhá zlepšit krevní oběh, podporuje tvorbu nových buněk a zlepšuje strukturu pokožky. Celkově stimuluje pocit zdraví a pohody, ale také navíc regeneruje metabolismus a pomáhá optimalizovat tělesnou hmotnost.

Konečně něco zdravého a báječného, co můžete udělat pro své tělo a co nevyžaduje žádnou námahu (sílu vůle cvičit). Používáte-li bylinnou parní lázeň BAOBAB, necháváte vlhké horko vykonávat své kouzlo. Bylinná parní lázeň může být doplněna o bylinnou inhalaci.

BAOBAB metoda se netýká pouze krásy, ale také subjektivních pocitů zdraví, vyrovnanosti a uvolnění celého těla. Je inspirována postupy, které eliminují svalové a cévní napětí a uvolňují vitální energii.

Co Vám přináší „BAOBAB“:

zlepšení struktury pokožky
podpora tvorby nových buněk
odstranění křečí a prohřátí svalstva
zmírnění bolesti pohybového aparátu
zlepšení krevního oběhu
vyčištění pleti
zvýšení pružnosti a tonusu tkání
stimulace endokrinního systému
celkové uvolnění, redukce hladiny stresových hormonů
pomůže Vašemu tělu a Vaší mysli obnovit rovnováhu
BAOBAB je multifunkčním zařízením schopným vykonávat řadu kombinovaných funkcí, které redukují stres obnovením vnitřní rovnováhy
stimulací smyslů vyvolávající pocity zdraví a relaxace
poskytují prevenci a přispívají k výraznému zmírnění některých zdravotních potíží
regulují metabolismus, optimalizují váhu

Při vlastní proceduře může být klient ve spodním prádle, po proceduře je pokožka mírně vlhká, stačí otřít se ručníkem (ten samozřejmě pro každého klienta dodává studio).

Příjemně prohřejte a krásně provoňte celé tělo!

Cena procedury- 150 Kč.