PEELINGY a ZÁBALY

Jsou prováděny 100% přírodními ajurvédskými prostředky, obsahujícími pouze cenné rostlinné oleje, vzácné esence a další substance, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek.

Nádherné vůně a jemnost jednotlivých produktů, které Vás provázejí po celou dobu ošetření, činí z kosmetické péče skutečný rituál krásy, přinášející hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli.

PEELING – můžeme provést jako samostatnou relaxační proceduru nebo jako očistnou terapii před jakoukoliv masáží.

DETOXIKAČNÍ PEELING SPIRULINA A MOŘSKÁ SŮL

Vysoce účinná mořská řasa spirulina silně detoxikuje a čistí pokožku. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k vylučování toxinů. Jemná masáž tímto přípravkem zlepšuje krevní cirkulaci, podporuje přirozenou hydrataci kůže,bojuje s celulitidou. Výsledkem je viditelně svěžejší, hladší a čistější pokožka od hlavy až po paty.

KOKOSOVÝ PEELING SE TŘTINOVÝM CUKREM

Krystalky cukru z cukrové třtiny obsahují přírodní alfa-hydroxidy, jenž mají schopnost odstranit stárnoucí kožní buňky, vyleštit pokožku a uvolnit zanesené póry. Kokos bohatý na vitamíny spolu s extrakty z exotických oříšků dodá potřebné živiny a hydratuje ji do hloubky. Výsledkem je jemná, čistá a vyživená pokožka.

KÁVOVÝ PEELING

Vše dobré, co Vám přináší káva, získáte, aniž byste ji museli přímo konzumovat.

Peeling kávou zlepšuje vzhled pokožky mající sklon k celulitidě. Díky přírodním kyselinám, které káva obsahuje, dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího metabolismu. Kávový peeling se postará o to, aby byly zvětšené citlivé póry do hloubky očištěny a aby byl pořádně rozprouděn proces prokrvování veškeré kůže i včetně jejích jednotlivých hlubších vrstev – přitom máte možnost stále vnímat příjemnou vůni tak typického kávového aroma.

POMERANČOVÝ PEELING

Vaše tělo provoníme olejovým pomerančovým peelingem, který se provádí formou masáže.

Účínné složky pomeranče absorbují z pokožky přebytečný maz a harmonizují jeho tvorbu. Mizí i menší nesrovnalosti. Struktura pleti je zpevněná a pleť je vyrovnaná. Pomeranč představuje ovoce se silnými čistícími účinky. Čistí kůži do hloubky, zjemňuje ji a vyhlazuje. Pokožka získává elasticitu a vypadá výrazně mladší. Pomeranč povzbuzuje prokrvení pokožky a dává ji zdravou barvu.

DOBA TRVÁNÍ PROCEDURY cca. 40 min. se zábalem

  • 10 min. nanášení pomocí jemné masáže peelingu na celé tělo

  • 20 min. zábal, působení peelingu

  • 10 min. sprcha + následné ošetření těla hydratačním mlékem, popř. vybraná masáž

CENA:

  • DETOXIKAČNÍ SPIRULINA PEELING SE ZÁBALEM 350,-

  • OSTATNÍ PEELINGY 280,-