Masáž lávovými kameny HOT STONES

Tato masáž je plná exotiky, relaxace, pohody a klidu.

Lávové kameny používané při této masáži se nahřívají ve vodní lázni, ve speciální nádobě, která zajišťuje stálou teplotu 45 – 55 °C. Kameny jsou tmavě šedé, po použití oleje krásně lesklé, černé a hladké.

Dovážejí se především z Havaje, kde se tento čedič lávového původu ručně sbírá a opracovává vodou. K masážím jsou lávové kameny vhodné jednak kvůli tomu, že dlouho drží teplo, jednak pro svoje léčivé vyzařování – mají vysokou energetickou vibraci. Pro zvýšení účinku se používají nejrůznější přírodní oleje – například kokosový.

Masáž horkými kameny - při samotné masáži se přejíždí kameny po těle klienta a postupně se rozmasírují zatuhlé svaly. Nahřáté kameny se vkládají do rukou, na záda a energetická centra. Masáž lze prokládat prvky klasické masáže, aby se teplo rovnoměrně „rozprostřelo“ po těle. Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Působením tepla dochází k uvolnění zatuhlých svalů a bloků, ale také stresu a nervozity. Masáž pomáhá při bolestech kloubů, reguluje trávení, zrychluje metabolismus, odplavuje škodliviny z těla a tím napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Tímto vlivem působí lávové kameny také proti celulitidě.

Účinky masáže

stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
hluboce relaxuje a harmonizuje
postupně prohřívá celé tělo
pomáhá detoxikaci organismu
vyrovnává energii v těle

masaz_lavovymi_kameny_hot_stones_studio_quatro_kyjov_orchydej   masaz_lavovymi_kameny_hot_stones_studio_quatro_kyjov_masaz   masaz_lavovymi_kameny_hot_stones_studio_quatro_kyjov_body_soul_relax

Objednávkový formulář

Zde si můžete předběžně rezervovat termín Vaší návštěv v našem wellness studiu. Prosím vyplňte Vaše jméno, telefonní číslo a e-mail abychom Vás mohli kontaktovat a potvrdit Vámi zvolený termín, nebo společnými silami najít termín náhradní. Předem děkujeme za správné vyplnění a odeslání Vašeho požadavku...